2020. július 29.

A Harkányi Gyógyfürdő Zrt. takarítási csoportjába keressük új munkatársainkat.

A jelentkezéseket várjuk:

Fizikai, segéd, betanított munkára takarítás, tisztítás területén:

Teljes munkaidős foglalkoztatásra

Részmunkaidős 4 órás foglalkoztatásra

hosszútávú munkára

Időszakos, szezonális munkára

Főbb feladatok, felelősségi kör:

- Épületek külső és belső területeinek napi takarítási feladatainak ellátása pl.: pihenő helységek, öltözők, étkezők, irodák, lépcsőház, folyosók, mosdók, vizesblokkok

- Az egész épület területén történő kézi és gépi takarítás

- Tisztítószerek felhasználásának pontos ismerete

- Napi hulladék összegyűjtése

- Időszakos nagytakarítások végzése

- Időszakosan ablak, ajtó, és a burkolatok, csempék tisztítása

- A munkavégzés szabályainak szigorú betartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

Általános iskolai végzettség

Napi beosztás szerinti időhatékony, de precíz munkavégzés

Pontos, megbízható megjelenés környezetre igényes munkavégzés

Megbízható, önálló munkavégzés és csapatmunkában való együttműködés

Udvarias fellépés, ápolt megjelenés

Magas munkabírás, terhelhetőség

Takarítói munkában szerzett tapasztalat és takarító gépek kezelésében való jártasság előnyt jelent

Miért válasszon minket?

Stabil vállalati háttér

Hosszútávú munkalehetőség

Munkavégzéshez szükséges munkaruházat

Biztonságos munkakörnyezet

Munkába járás támogatás

A jelentlezni fényképes Önéletrajz elküldésével az info@harkanyfurdo.hu email címen lehet!