2019. július 5.

A Harkányi Gyógyfürdő Zrt.

Gépész munkatársat keres!

Munkakör:

- vízgazdálkodási gép kezelője, szivattyú gépész FEOR: 8322

Feladatok:

- a központi szivattyúház, medencék üzemeltetése, a technológiai előírások és utasítások alapján

- üzemnapló vezetése

- a medence vizek minőségének és hőfokának folyamatos ellenőrzése a vízminőség előírások alapján

- vegyszerkeverés és vegyszer adagolás elvégzése, ellenőrzése

- a balesetvédelmi és tűzvédelmi előírások betartása és betartatása

- a hőszolgáltatással kapcsolatos berendezések, létesítmények üzemeltetése a technológiai előírások, utasítások alapján

- külső hőfogyasztóval kapcsolattartás

- karbantartási feladatok elvégzése

Elvárások:

- érettségi, szakirányú gépész végzettség

- pályakezdők jelentkezését is várjuk

- magas precizitás

- gyors felfogóképesség, kimagasló problémamegoldó képesség

- számítástechnikai ismeretek: Microsoft Office (Word, Excel, Outlook)

Előnyt jelent:

- technikusi végzettség

- fürdővíz visszaforgató berendezéskezelő végzettség

- klórgázadagoló berendezéskezelő végzettség

- iparigáz és olajtüzelőberendezés-kezelői végzettség

Amit kínálunk:

- versenyképes kövedelem

- stabil, hosszú távú munkalehetőség

- biztonságot adó háttér

- folyamatos szakmai továbbképzések

- fejlődési lehetőség

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal az info@harkanyfurdo.hu email címen lehet!