2018. augusztus 2.

A Harkányi Gyógyfürdő Zrt. munkatársat keres az alábbi munkakörben:

GÉPÉSZ

Vízgazdálkodási gép kezelője, Szivattyú gépész FEOR: 8322

Feladatok:

  • a központi szivattyúház és a medencék üzemeltetése a technológiai előírások és utasítások alapján, üzemnapló vezetése
  • a medencevizek vízminőségének és hőfokának folyamatos ellenőrzése előírás alapján
  • vegyszerkeverés, vegyszeradagolás elvégzése, ellenőrzése
  • a munka- és tűzvédelmi előírások betartása és betartatása
  • hőszolgáltatással kapcsolatos berendezések, létesítmények üzemeltetése a technológiai előírások, utasítások alapján
  • külső fogyasztókkal kapcsolattartás
  • karbantartási feladatok elvégzése

Elvárások:

  • érettségi, szakirányú gépész végzettség
  • magas szintű precizitás
  • gyors felfogóképesség, kimagasló problémamegoldó képesség
  • számítástechnikai ismeretek: Microsoft Office ( Word, Wxcel, Outlook)
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk

Előnyt jelent:

  • Technikusi végzettség, fürdővíz visszaforgató berendezéskezelő végzettség, klórgázadagoló berendezéskezelő végzettség, iparigáz és olajtüzelőberendezés-kezelő végzettség.

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • stabil, hosszú távú munkalehetőség, biztonságot adó háttér
  • folymatos szakmai továbbképzések, fejlődési lehetőség
  • útiköltség térítés
  • egyéb dolgozói kedvezmények

Benyújtandó iratok:

  • fényképes önéletrajz
  • végzettséget igazoló dokumetumok

A jelentkezéseket az orbanferenc@harkanyfurdo.hu e-mail címre várjuk!