2019. március 13.

A Harkányi Gyógyfürdő Zrt. takarítási csoportjába keressük új munkatársainkat.

A jelentkezéseket várjuk:

Fizikai, segéd, betanított munkára takarítás, tisztítás területén:

  • Teljes munkaidős foglalkoztatásra
  • Részmunkaidős 4 órás foglalkoztatásra
  • hosszútávú munkára
  • Időszakos, szezonális munkára

Főbb feladatok, felelősségi kör:

    • Épületek külső és belső területeinek napi takarítási feladatainak ellátása pl.: pihenő helységek, öltözők, étkezők, irodák, lépcsőház, folyosók, mosdók, vizesblokkok
    • Az egész épület területén történő kézi és gépi takarítás
    • Tisztítószerek felhasználásának pontos ismerete
    • Napi hulladék összegyűjtése
    • Időszakos nagytakarítások végzése
    • Időszakosan ablak, ajtó, és a burkolatok, csempék tisztítása
    • A munkavégzés szabályainak szigorú betartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Általános iskolai végzettség
    • Napi beosztás szerinti időhatékony, de precíz munkavégzés
    • Pontos, megbízható megjelenés környezetre igényes munkavégzés
    • Megbízható, önálló munkavégzés és csapatmunkában való együttműködés
    • Udvarias fellépés, ápolt megjelenés
    • Magas munkabírás, terhelhetőség
    • Takarítói munkában szerzett tapasztalat és takarító gépek kezelésében való jártasság előnyt jelent

Miért válasszon minket?

    • Stabil vállalati háttér
    • Hosszútávú munkalehetőség
    • Munkavégzéshez szükséges munkaruházat
    • Biztonságos munkakörnyezet
    • Munkába járás támogatás

A jelentlezni fényképes Önéletrajz elküldésével az info@harkanyfurdo.hu email címen lehet!