2019. január 31.

A Harkányi Gyógyfürdő Zrt. állást hirdet

Ügyvezető pozícióba

A Harkányi Gyógyfürdő Zrt. az újonnan megalapításra kerülő, turisztikai célú vállalkozásának irányítására keres agilis, kiemelten turisztikai végzettségű és szemléletű személyt az ügyvezetői pozíció betöltésére. A vállalkozás célja olyan új turisztikai szereplő megteremtése, amely hatékonyan képviseli Harkány Város és környezete turisztikai kínálatának a kül- és belpiaci megjelenítését.

Feladatok:

- Ügyvezetői feladatok ellátása, a cég képviselete bel- és külföldön, felelősség a cég jogszerű működéséért, vezetői kérdésekben döntési jogkör (a tulajdonos szakmai támogatásával)

-  Az üzletfejlesztési projektek vezetése, új piacok feltárása, sales tevékenység

-  A termékfejlesztés, a marketing, az értékesítés és az adminisztráció összehangolása

-  Hazai és külföldi értékesítés megszervezése, új belföldi és külföldi kapcsolatok elérése, kapcsolattartás a partnerekkel

-  Költséghatékony és eredményes gazdálkodás megvalósítása

-  A központi iroda munkájának megszervezése, működtetése és ennek vezetése.

-  Munkatársak felett a munkáltatói jogkör gyakorlása, munkájuk irányítása, szakmai fejlődésük biztosítása

-  A tulajdonos által jóváhagyott stratégia végrehajtása, az üzleti célok teljesítése, az üzleti eredményeinek monitorozása

-  Éves üzleti terv kidolgozása és megvalósítása

-  Havi, negyedéves és éves riportok készítése a tulajdonosok felé

-  Felel a vállalkozás egységes arculatáért, amelynek megfelelően folyamatosan felügyeli a megjelenő marketing kommunikációs eszközöket
- Naprakész információkat biztosít és gondoskodik a vállalkozás weblapjának elkészítéséről, szerkesztéséről, szervezeti információinak és dokumentumainak megjelentetéséről

-  Törvényeknek és szabályoknak megfelelő működés biztosítása

Elvárások:

-  Felsőfokú szakirányú (turisztikai) végzettség

-  Legalább 5 éves releváns szakmai tapasztalat

-  Erős és stabil számítástechnikai ismeretek: Word, Excel

-  Határozott fellépés, megrendíthetetlen és pártatlan személyiség

- Sales és marketing-orientált gondolkodás

-  Tárgyalási szintű angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt

- Tulajdonosi szemlélet, profitorientált gondolkodás, felelősségtudat

- Innovatív és proaktív szemlélet

- Határozott, következetes és dinamikus személyiség

- Kimagasló problémamegoldó képesség

- B kategóriás jogosítvány, saját gépkocsi

- Erkölcsi feddhetetlenség

Előnyt jelent:

- Gazdasági felsőfokú végzettség

- Ügyvezetői tapasztalat

- Idegen nyelv ismerete (angol, német, horvát, cseh vagy orosz)

- Belföldi és/vagy külföldi turisztikai kapcsolatrendszer

Amit kínálunk:

- Versenyképes jövedelem, premizálás

- Fiatalos légkör, elkötelezett csapat

- Kötetlen munkarend

- Stabil, hosszú-távon biztonságot adó pénzügyi háttér

- Folyamatos szakmai továbbképzések, fejlődési lehetőség

Benyújtandó iratok:

- Szakmai önéletrajz

- Erkölcsi bizonyítvány

- Végzettséget igazoló dokumentumok

- Motivációs levél fizetési igény megjelölésével

- Szakmai elképzelések rövid, 2-3 oldalas bemutatása

Munkavégzés helye: Harkány

Pályázatokat postai úton a Harkányi Gyógyfürdő Zrt. 7815 Harkány, Kossuth L. u. 7. címre, e-mailben az info@harkanyfurdo.hu címre kérjük benyújtani 2019. január 31. napjáig