Hírek

Állásajánlat

A Harkányi Gyógyfürdő Zrt.

felvételt hirdet

Belső ellenőr pozícióba!

FELADATOK:

  • Elkészíti az ellenőrzési ütemtervet és a jóváhagyott éves ellenőrzési munkaterv alapján pénzügyi-gazdasági ellenőrzést, célellenőrzést, témaellenőrzést, illetve utóellenőrzést végez.
  • Szervezeti, működési hiányosságok feltárása, javaslattétel a hiányosságok felszámolására.
  • Végrehajtja az igazgatóság megbízása alapján a munkatervtől eltérő ellenőrzést.
  • Gondoskodik arról, hogy a vizsgálatok megtartásánál a hatályos jogszabályok, az ágazati szervek utasításai és az igazgatósági határozatok maradéktalanul érvényesüljenek, különös tekintettel a komplex és összehangolt ellenőrzésekre.
  • Az ellenőrzések során történt megállapításokról írásos anyagot készít, javaslatot tesz a feltárt hiányosságok megszüntetésére.
  • Ellenőrzése során támaszkodik a közgazdasági elemző tevékenységére.
  • Vezeti az ellenőrzések naprakész nyilvántartását.
  • Köteles a munkavégzéshez kapcsolódó hatályos ágazati jogszabályok és helyi rendeletek előírásait megfelelően alkalmazni.
  • Elvégzi, ill. gondoskodik a feladatkörébe tartozó adminisztrációs kötelezettségek végrehajtásáról.

ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú végzettség ( műszaki vagy pénzügyi)
  • Műszaki és/vagy pénzügyi területen eltöltött munkaviszony
  • Erős és stabil számítástechnikai ismeretek: Word, Excel
  • Határozott fellépés, megrendíthetetlen és pártatlan személyiség
  • Minimum 3 éves szakmai tapasztalat
  • Magas szintű precizitás
  • Gyors felfogóképesség
  • Kimagasló problémamegoldó képesség
  • Összetett gondolkodásmód

ELŐNYT JELENT:

  • műszaki és pénzügyi felsőfokú végzettség
  • idegen nyelv ismerete ( angol, német, horvát, cseh vagy orosz)

AMIT KÍNÁLUNK:

  • versenyképes jövedelem
  • kötetlen munkarend
  • stabil, hosszú-távon biztonságot adó háttér
  • folyamatos szakmai továbbképzések, fejlődési lehetőség

BENYÚJTANDÓ IRATOK:

  • Szakmai önéletrajz
  • Végzettséget igazoló dokumentumok
  • Motivációs levél fizetési igény megjelölésével

Munkavégzés helye: Harkány

Pályázatokat postai úton a Harkányi Gyógyfürdő Zrt. 7815 Harkány, Kossuth L. u. 7. címre, e-mailben az info@harkanyfurdo.hu címre kérjük.