Hírek

Álláslehetőség a Harkányi Gyógy- és Strandfürdőben

Főkönyvelő pozíció

A   Harkányi Gyógyfürdő Zrt. felvételt hirdet főkönyvelő pozícióba

Feladatok:

számviteli folyamatok irányítása, felügyelete,
a Zrt. tárgyi eszközeinek nyilvántartása, beruházások és amortizáció elszámolása, könyvelése,
vegyes tételek könyvelése,
a Zrt. anyagnyilvántartási rendszerének felügyelete, az anyagfelhasználás elszámolása,
a Zrt. bérfeladásainak könyvelése, ellenőrzése, adatszolgáltatás és segítségnyújtás a munkaügyi bevallások elkészítéséhez,
a Zrt. főpénztárának ellenőrzése, teljes körű könyvelése,
ÁFA és egyéb bevallások elkészítése,
kapcsolattartás a hatóságokkal, könyvvizsgálóval, bankkal,
különböző gazdasági statisztikák elkészítése, benyújtása,
a Zrt. időszakos és éves beszámolójának elkészítése kiegészítő mellékletekkel,
szükség esetén a beosztottak helyettesítése.

Elvárások:

minimum 5 éves teljeskörű könyvelési gyakorlat – ebből 2 év vezetői gyakorlat,
regisztrált mérlegképes könyvelői képesítés,
alapvető szakmai és adójogszabályok ismerete,
kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség,
rugalmasság, precizitás, önállóság és határozottság,
30 napnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány,
magas szintű informatikai ismeretek.

Előny:

vállalatirányítási rendszerekben szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye: Harkány

Fényképes önéletrajzot és motivációs levelet 2017. július 04-ig postai úton a Harkányi Gyógyfürdő Zrt. 7815 Harkány, Kossuth L. u. 7. címre, e-mailben az info@harkanyfurdo.hu címre kérjük.