Hírek

Álláslehetőségek a Harkányi Gyógy- és Strandfürdőben

Pénztáros, úszó- és uszodamester, takarító pozíciók várnak betöltésre

Állásajánlat

A Harkányi Gyógyfürdő Zrt. változó munkarendben munkatársakat keres az alábbi munkakörökben:

PÉNZTÁROS

Feltételek:

  • érettségi bizonyítvány
  • hasonló területen szerzett tapasztalat  és/vagy szakképesítés előnyt jelent
  • idegen nyelv ismerete– angol és/vagy német nyelv ismerete előnyt jelent
  • fényképes önéletrajz

ÚSZÓ-, USZODAMESTER

Feltételek:

  • középfokú iskolai végzettség és úszómesteri vagy uszodamesteri vizsga,
  • idegen nyelv ismerete – angol és/vagy német nyelv ismerete előnyt jelent

TAKARÍTÓ

Feltételek:

  •  minimum 8 általános iskolai végzettség
  •  (OKJ takarítói végzettség előnyt jelent)

A jelentkezéshez a fényképes önéletrajzot kérjük eljuttatni az info@harkanyfurdo.hu, vagy a kocsisg@harkanyfurdo.hu  e-mail címre.